Ako vyčistiť akvárium

Ako vyčistiť akvárium

28.október 2019

Pokiaľ chcete mať akvárium dlhodobo pekné a nie zakalené, budete sa mu musieť pravidelne venovať. Pokiaľ bude údržba pravidelná, nebude príliš zdĺhavá. Každý deň akváriu venujete pár minút, každý týždeň zhruba hodinu a raz za mesiac približne 2-3 hodiny. S čistením vám pomôžu nielen prípravky, ale aj ryby, ktoré čistia akvárium. Najznámejšie sú pod názvom prísavníky, mrenky siamske.

 

 

Čo budete potrebovať ešte okrem akvária

Čo budete potrebovať ešte okrem akvária

23.október 2019

Akvaristické pomôcky

Kúpou akvária to len začína. Každý akvarista potrebuje okrem akvária aj pomôcky pre údržbu akvária v top stave.

Umiestnenie akvária

Umiestnenie akvária

18.október 2019

Akvárium by rozhodne nemalo stáť pri okne. Priame denné svetlo totiž podporuje tvorbu rias. Vôbec sa nebojte akvárium so skrinkou postaviť k bočnej alebo protiľahlej stene vzhľadom k oknu. O dostatočný prísun svetla sa stará osvetlenie. Navyše, rybky sú plaché, takže im nebude vadiť tmavšie kút a čo najmenej rušné miesto. V prípade, že sa rozhodnete mať nádrž v priestore, zaistite rybkám dostatočné množstvo úkrytov. Nebudú sa v nich schovávať celý deň, ale čas od času si potrebujú tiež oddýchnuť.

Rozdiel medzi akváriom a akvárijným setom

Rozdiel medzi akváriom a akvárijným setom

15.október 2019

Než vyrazíte do obchodu alebo web

Pred tým, ako vyrazíte do obchodu, by ste mali vedieť, že môžete voliť medzi akváriom, do ktorého nakúpite techniku ​​individuálne, alebo sa rozhodnúť pre akvárijný set.

TRÉNINGOVÉ ZARIADENIA

TRÉNINGOVÉ ZARIADENIA

24.október 2017

Elektronické tréningové zariadenia pomáhaj majiteľom psov k rýchlemu a efektívnemu výcviku psa. Pomocou týchto spoľahlivých, novodobých zariadení môže majiteľ vycvičiť šteniatka od 6 mesiacov veku základným aj náročnejším povelom tak isto ako aj majiteľ staršieho psíka, ktorý dokáže zvládnuť množstvo náročných situácií v bežnom živote či už ide o zdokonalenie povelu „ku mne, k nohe“ , alebo odnaučenia rôznych zlozvykov ako je vyskakovanie, prenasledovanie či štekanie ...

 

späť
ďalej
Strana 1 / 3
1 2 3
Dnes je 29.september 2020, meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím
+421 948 24 00 24